Světlý byt 3+kk, po kompletní rekonstrukci na Praze 2, Ondříčkova ul.

Lokalita: Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha, území Hlavního města Prahy

Evidenční číslo:
MM-459
Typ:
Byty
Druh:
pronájem
Adresa:
Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha, území Hlavního města Prahy
Cena:
32 000Kč/měs
Plocha užitná:
80 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Velmi dobrý
Umístění:
Centrum obce
Typ budovy:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Světlý byt 3+kk, 80 m2 na rozhraní Prahy 2 a Prahy 3, Ondříčkova ul., minuta chůze od metra Jiřího z Poděbrad. Nachází se ve 3. patře historického činžovního domu bez výtahu. Byt prošel kompletní a nákladnou rekonstrukcí.
Srdcem bytu je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem (kompletně vybaven spotřebiči značky Siemens). Obě dvě ložnice jsou díky své orientaci do vnitrobloku velmi klidné. Prostorná vstupní hala umožňuje samostatné vstupy do všech místností. Koupelna je s vanou a pračkou, toaleta je samostatná.
V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. V pěší vzdálenosti je náměstí Jiřího z Poděbrad - stanice metra A.
Poplatky činí 1 000 Kč/osoba, energie (plyn cca 4.000,-Kč/měs a elektřina cca 2.000,-Kč/měs.) se převádí na nájemce. Vratná záloha: 64.000,- Kč. Provize pro RK: 32.000,-Kč +21%DPH.
Ideální bydlení pro pár nebo jednu osobu, bez zvířat. Jedna z nejoblíbenějších pražských lokalit, příjemné letní procházky či posezení v Riegrových sadech. Skvělá občanská vybavenost - stejně jako dostupnost - tramvají za 5 minut na Muzeu, 1 min chůze metro Jiřího z Poděbrad.
K nastěhování ihned.

Bright apartment after complete reconstruction in Prague 2, Onříčkova ul.

Bright 3+kk apartment, 80 sqm on the border between Prague 2 and Prague 3, a minute's walk from the Jiřího z Poděbrad metro station, Ondříčkova Street. It is located on the 3rd floor of a historic apartment building without an elevator. The apartment underwent a complete and expensive renovation.
The heart of the apartment is the living room connected to the kitchenette (completely equipped with Siemens appliances). Both bedrooms, due to their orientation to the interior of the block, are very quiet. The spacious entrance hall practically allows separate entrances to all rooms. The bathroom has a bathtub, a washing machine and the toilet is separate.
All civic amenities are located in the vicinity of the house. Náměstí Jiřího z Poděbrady - metro station A is within walking distance.
The fees are CZK 1,000/person and the energy is transferred to the tenant (gas approx. CZK 4,000/month and electricity approx. CZK 2,000/month). Refundable deposit: CZK 64,000. Commission for the agency: CZK 32,000 + 21% VAT.
Ideal housing for a couple or one person, no pets. One of the most popular locations in Prague, pleasant summer walks or sitting in the Riegrové sady. Great civic amenities - as well as accessibility - by tram in 5 minutes to the Museum, 1 minute walk to the metro Jiřího z Poděbrady.
To move in immediately.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Typ objektu:
Řadový
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha, území Hlavního města Prahy

Počty místností, umístění

Počet místností::
3
Počet koupelen::
1
Počet pokojů::
3
Patro, podlaží::
4. podlaží
Počet NP::
4
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Máte otázku?