Prostorný byt 4+kk/B, částečně vybaven, P3 - Vinohrady

Lokalita: Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha

Evidenční číslo:
MM-480
Typ:
Byty
Druh:
pronájem
Adresa:
Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha
Cena:
37 000Kč/měs
Poznámka k ceně:
+ 1.000,-/os. + elektřina a plyn se převádí na nájemce
Plocha užitná:
100 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Velmi dobrý
Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

Nabízíme nezařízený byt 4+kk/B, 100 m2 na rozhraní Prahy 2 a Prahy 3, ul. Ondříčkova. Kvalitní a velmi světlý byt je situovaný ve druhém patře domu ve velice klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti parku. Okna do hezkého vnitrobloku a do ulice. Byt je plně vybaven modernou německou kychyňskou linkou Poggenpohl se spotřebiči (varná deska, pečící trouba, lednice, mrazák, myčka nádobí). Koupelna s vanou. Kvalitní dřevěná podlaha v kombinaci s dlažbou Los Kachlos. V bytě je velká šatna /komora/.
Ideální bydlení pro spolubydlící nebo rodinu.
Nájem: 37.000,-Kč + 1.000,-Kč/osobu. Elektřinu a plyn si hradí nájemce sám dle spotřeby. Požadovaná jistota (kauce) činí dva měsíční nájmy. Provize: 37.000,-Kč + 21%DPH.
Výborná dostupnost do centra: 1 min chůze metro z Jiřího z Poděbrad, tram 11, bezproblémové parkování na ulici, veškerá občanská vybavenost je v pěší vzdálenosti. K nastěhování od 1.12.2023.
Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka dle vlastních kritérií, upřednostňuje dlouhodobý pronájem a nekuřáky. Makléřka ráda sdělí doplňující informace a domluví prohlídku.

Spacious unfurnished 3 - bedrooms apartment with Balcony, P3 - Vinohrady

We offer an unfurnished apartment 4+kk/B, 100sqm on the border of Prague 2 and Prague 3, Ondříčkova Street. The high-quality and very bright apartment is located on the second floor of the building in a very quiet location in the immediate vicinity of the park. Windows to a nice courtyard and to the street. The apartment is fully equipped with a modern kitchen line Poggenpohl with appliances (hob, oven, fridge, freezer, dishwasher). Bathroom with bathtub. High-quality wooden floor in combination with Los Kachlos tiles. The apartment has a large wardrobe too.
Ideal living for roommates or family.
Rent: CZK 37,000 + CZK 1,000/person. The tenant pays for electricity and gas according to consumption. The required security (deposit) is two months' rent. Commission: CZK 37,000 + 21% VAT.
Excellent accessibility to the center: 1 minute walk to the metro from Jiří z Poděbrady, tram 11, hassle-free parking on the street, all amenities are within walking distance. To move in from Dec 1st 2023.
The owner reserves the right to choose a tenant according to his own criteria, he prefers long-term leases and non-smokers. The broker will be happy to provide additional information and arrange a viewing.

Základní info

Umístění:
Centrum obce
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Ondříčkova, Praha 3, Žižkov, Praha

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
3. podlaží
Počet NP::
5
Počet PP::
1
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Podle vyhlášky::
Vyhláška č. 78/2013 Sb.

Máte otázku?