Luxusní byt 2 +kk s terasou s klimatizací a parkov. stáním v zeleni u metra Radlická

Lokalita: Lučištníků, Praha 5, Radlice, Praha, území Hlavního města Prahy

Evidenční číslo:
MM-481
Typ:
Byty
Druh:
pronájem
Adresa:
Lučištníků, Praha 5, Radlice, Praha, území Hlavního města Prahy
Cena:
29 000Kč/měs
Poznámka k ceně:
+ 4.000,- Kč poplatky + elektřina zvlášť
Plocha užitná:
75 m2
Vlastnictví:
Osobní
Stav:
Novostavba
Umístění:
Klidná část obce
Typ budovy:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová

Popis nemovitosti

RK Maximum exkluzívně nabízí k pronájmu nezařízený slunný byt o celkové ploše 75 m2 v novostavbě v Radlicích na Praze 5.
Byt 2+kk s terasou o výměře 19,7 m2, úložný prostor (sklep) o výměře 3,4 m2 a parkovací stání kryté v podzemní garáži.
Lokalita: Rezidence Radlické výhledy se nachází na jednom z nejkrásnějších a nejvyhledávanějších míst pro rodinné bydlení v Praze 5, kde zapomenete, že jste uprostřed města. V přímém sousedství Rezidence Radlické výhledy jsou Dívčí hrady, které poskytnou jedinečné místo k odpočinku v zeleni s nádhernými výhledy na panorama Prahy dohlédnete odtud na téměř celé město, na Vltavu, Vyšehrad, Podolí a Pankrác. Lokalita vybízí k pěším a cyklistickým výletům do okolní přírody. Ke stanici metra Radlická je to jen 5 minut chůze.
Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží domu. Velký obývací prostor s kuchyní, samostatná ložnice, koupelna s vanou a toaletou zvlášť. Byt se pronajímá s vybavenou kuchyňskou linkou, včetně vestavné ledničky a myčky. Byt je navržen v luxusním standardu provedení, ve kterém nechybí podlahové vytápění, klimatizace, předokenní žaluzie a centralni alarm.
Byt je vhodný pro jednotlivce či pár, kteří ocení pohodlí a vkusné řešení interiéru.
Nájemní podmínky: Měsíční nájem: 29.000,-Kč + poplatky 4.000,-Kč/měs. + elektřina (cca 1.000,- Kč). Depozit: 29.000,- Kč.
Délka nájemní smlouvy: Minimálně 1 rok, k nastěhování ihned. Majitel si vyhrazuje právo výběru nájemníka dle vlastních kritérií, upřednostňuje dlouhodobý pronájem a nekuřáky. Makléřka ráda sdělí doplňující informace a domluví prohlídku.

Luxury 1-bedroom apt with terrace with air conditioning and parking, Prague 5

RK Maximum exclusively offers for rent an unfurnished sunny apartment with a total area of 75 sqm in a new building in Radlice, Prague 5.
2+kk apartment with a terrace 19.7 sqm, cellar 3.4 sqm and a covered parking space in the underground garage.
Location: Residence Radlická is located in one of the most beautiful and sought-after places for family living in Prague 5, where you will forget that you are in the middle of the city. In the immediate vicinity of the Residence Radlická are the Dívčí hrady, which provide a unique place to relax in the countryside with wonderful views of the Prague panorama. The location encourages walking and cycling trips to the surrounding nature. The Radlická metro station is only a 5-minute walk away.
The apartment is located on the 2nd floor of the building. Large living room with kitchen, separate bedroom, bathroom with bathtub and separate toilet. The apartment is rented with an equipped kitchen, including a built-in refrigerator and a dishwasher. The apartment is designed in a luxurious standard, which includes underfloor heating, air conditioning, window blinds and a central alarm.
The apartment is suitable for individuals or couples who appreciate comfort and tasteful interior design.
Lease conditions: Monthly rent: CZK 31,000 + fees CZK 4,000/month + electricity (approx. CZK 1,000). Deposit: CZK 31,000.
Length of lease: Minimum 1 year, ready to move in immediately. The owner reserves the right to choose a tenant according to his own criteria, he prefers long-term leases and non-smokers. The broker will be happy to provide additional information and arrange a viewing.

Základní info

Umístění:
Klidná část obce
Typ objektu:
Samostatně stojící
Konstrukce:
Cihlová
Adresa:
Lučištníků, Praha 5, Radlice, Praha, území Hlavního města Prahy

Plochy

Plocha sklepa::
3m2
Plocha terasy::
20m2

Počty místností, umístění

Patro, podlaží::
3. podlaží
Počet NP::
4
Typ objektu::
patrový

Energetická náročnost budovy/bytu

Třída en. náročnosti::
B - velmi úsporná
Podle vyhlášky::
vyhláška č. 264/2020 Sb.

Máte otázku?